Odpowiedzi

2010-01-26T18:44:43+01:00
Droga różo.

Pisze do ciebie list z przykrością ponieważ musze w nim zawrzeć smutne informacje takie jak ta że musze wyjechać. jest mi bardzo przykro przywiązałem sie do tej planety i do ciebie. mam nadzieje że nie będziesz miała mi tego zazłe.

P.S.Twój mały rycerz.na zawsze w moim sercu
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-26T18:46:25+01:00
Droga Różyczko,

To wszystko nie ma sensu. Jesteś dla mnie bardzo ważna, jednakże nie potarfię żyć w ten sposób. Przebywanie na jednej planecie męczy mnie, wycieńcza. Potrzebuję relaksu, rozrywki. W tym celu wyruszam w `pielgrzymkę` po planetach. Moim powołaniem jest zwiedzanie, poznawanie świata. Przepraszam Cię. Jesteś dla mnie wyjątkowa i niepowtarzalna. Nie mogę jednak postąpić inaczej. Błagam, zrozum. Pamiętaj, że zawsze będziesz mą najwierniejszą przyjaciółką. Nasza znajomość, jak sama wiesz, jest jedyna i wyjątkowa. To widać. Spędziłem z Tobą wiele cudownych chwil, wspaniałych dni. Zrozumiałem jednak, że muszę zmienić coś zmienić, dlatego postanowiłam opuścić planetę. Różyczko...Kocham Cię.

Twój Mały Książe.
6 3 6
2010-01-26T18:47:30+01:00

Droga Różo!


W tym liście muszę powiedzieć Ci kilka słów z serca. Bardzo mi ciężko, ale musimy się rozstać. To najważniejsza decyzja w moim życiu. Jesteś dla mnie naprawdę bardzo ważna. Nikt nigdy nie był mi tak bliski jak Ty. Dzięki Tobie zrozumiałem co to miłość i przyjaźń.
Nie chcę Cię opuszczać, ale muszę. Różo, pokazałaś mi świat inaczej niż ktokolwiek inny. Otworzyłaś mi oczy na wiele spraw. Jestem Ci ogromnie wdzięczny. Różo, kocham Cię!

Twój Mały Książe
3 4 3