Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-01-26T21:11:39+01:00
Kochana,
Bardzo pragnę Ci wyjaśnić to, co się wydarzyło. Wiedz, że bardzo cię kocham i jesteś dla mnie najważniejsza. Wypełniasz moje życie w każdym calu-chciałbym aby tak pozostało.
Zdaję sobie sprawę, że popełniłem błąd, być może największy w życiu, jednak zrozum-z tą dziewczyną nic mnie nie łączy. To było tylko chwilowe uniesienie, być może moment załamania, nie wiedziałem co robię. Wszak to Ty jesteś dla mnie najważniejsza! Bez ciebie wszystko straciłoby sens. Bardzo Cię przepraszam za to co zrobiłem. Niejednokrotnie udowodniłem ci, jak wiele dla mnie znaczysz. Pomyśl, czy jednorazowy błąd jaki popełniłem mógłby świadczyć, że uczucie, które do ciebie żywiłem - mogłoby wygasnąć? Nadal mam marzenia i plany ułożenia sobie życia z Tobą, nie z tą dziewczyną. To Ciebie obsypywałem kwiatami, to ciebie kochałem i kocham.. A z nią znam się zaledwie kilka dni. Dni, które były dla mnie trudnymi dniami. Ostatnio tak wiele się dzieje. Można mój czyn uznać jako drogę ucieczki, ucieczki od problemów-nie od ciebie.
Jesteś elementem mnie i mojego życia. Pamiętaj jak wiele nas łączyło, lub łączy. Jestem gotów przyjąć każdą twoją decyzję.
2 5 2