Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-27T15:57:45+01:00
Pragnę zwiedzić Alaskę zimą, ponieważ lubię śnieg, mróz, ładne widoki, góry i psie zaprzęgi. A drugim miejscem, które chcę zwiedzić jest Antarktyda, gdyż można spotkać ciekawe organizmy i niezapomniane widoki tj. lodowce wyrastające spod powierzchni oceanu.

Pozdrawiam;)
  • Użytkownik Zadane
2010-01-27T16:01:04+01:00
Jednym z miejsc, które chciałabym osobiście odwiedzić są Tatry. Oglądając fotografie tamtejszych widoków nie mogłam oderwać oczu. Góry są po prostu niezwykłe. Swoją wyjątkowością potrafią zaczarować każdego. Moim ulubionym zajęciem jest podróżowanie, dlatego chętnie odwiedziłabym tamte tereny.

Drugim zaś miejscem jest Egipt. Posiada on wiele budowli, zabytków, które jak najbardziej przyciągają turystów. Ciekawa historia tego kraju sprawia, że konieczne jest odwiedzenie tamtego rejonu. To jedne z najpiękniejszych klejnotów naszego świata.
1 5 1
2010-01-27T16:04:34+01:00
Jest wiele magicznych miejsc na ziemi które zechciałbym zwiedzić. Lecz najbardziej pragnę zwiedzić Francję a dokładnie jego stolicę. Znajduję się tam wspaniałe kąpielisko nad miasteczkiem Saint-Malo , które ma ujście do rzeki Rance. Mozna tam serfowac ,zawsze śa wysokie fale a obiekt otoczony jest górami . Jest tam takze wiele atrakcji koncertowych itp. Wybrzeze środziemnomorskie jest urozmaicone w bogate rośliny . Temperatury są tam doskonałę zimną około 10 stponi a latem powyzej 20.

Drugim miejscem które chciałbym zwiedzić do Austria w której jest dużo zabytków. Obok rzeki która tam płynie są udostepnione rózne atrakcjie. Miedzy innymi sciezki rowerowe , wesołe miasteczka , sztuczne plaze itp. Jak we Francji jest tez wiele koncertów na które warto jechac .

Oba kraję są magiczne i myśle ze w przyszłosci je zwiedzę. Polecam kazdemu .
3 5 3