Odpowiedzi

2010-01-27T19:02:19+01:00
Drogi ( imie tej osoby ) chcialabym przekonac cie abys uwierzyl w wiare. Bog nas uczy jak podążać drogami, a takze jakie dobre dorgi wybierac. Nauką, Ktore pozostawil Bog naprawde nalezy zaufac bo dzieki nim moze nas czekac tylko cos dobrego. Ja wierze w Boga i w jego mozliwosci i nauki. Bog nigdy mnie nie zawiodl. Zawsze, gdy mialam watpiwosci do jakiegos wyboru moglam posluzyc sie naukami Boga, ktore pomagaly mi rozwiazac problem. Dzieki przykazaniom Bozym nie zabijaj czy nie kradnij mozemy czegos sie nauczyc. Gdyby kazdy chrzescijanin podazal tymi przykazaniami i liczylby sie z nimi na swiecie nie byloby zandego zla. Gdyby wszyscy ludzie przestrzagali tych nauk napewno byloby lepiej.Mysle, ze podejmniesz dobra decyzje, ktora bedzie prowadzila cie przez zycie i ktorej nigdy nie pozalujesz.
2010-01-27T19:10:10+01:00
Tu data i Miejscowość
Drogi Człowieku!
Piesze dlatego ze usłyszałam ze nie wierzysz w Boga.
Chciała bym cie przekonać ze Bóg naprawdę istnieje.
Wiemy to z rożnych źródeł typu Biblii czy testamentu.
Przecież ludzie nie chodzą do kościoła bo nie maja co robić w domu tylko po to by po śmierci dostali rozgrzeszenie poszli do nieba i mieli życie wieczne. Gdyby go nie było to kto niby kto stworzyłby nasza planetę. Stworzył piękne łąki, pola, lasy,zwierzęta i rośliny to wszystko jego zasługa. Wiec wielbmy pana naszego na wieki.
Mam nadzieje ze zmieni pan swoje postępowanie po moim liście i zacznie pan wieżyc ze to wszystko ma początek i będzie miało koniec przecież samo nic się nie dzieje!

Twój podpis :)
2010-01-27T19:15:43+01:00
Witam Cię.
Jezus poprzez swoja naukę nigdy nie zmuszał nikogo do wiary. Potwierdzał słowa swego Ojca o wolnej woli którą dostał każdy człowiek. w codziennym życiu można się spotkać z wieloma ludźmi którzy opowiadają o tym jak im pomógł Jezus. Niekiedy to były sprawy życia i śmierci. Jeśli tracisz przekonanie w wierze wystarczy zasięgnąć słów z Pisma Świętego lub po prostu ludzi którzy utwierdzają nas w pięknie miłości do Kościoła. Z pewnością najpiękniejszym przykładem był by Jan Paweł II który przez swoją posługę zjednoczył wiele krajów. za wiarę był gotów oddać życie. Spójrz na siebie czy ty byś oddał życie za ojca lub matkę. Takim właśnie Ojcem jest Bóg.. sam powinieneś dojść do tego czy jest warto wierzyć. Mam nadzieję że pomogłam Ci w tej decyzji.