Odpowiedzi

2010-01-27T19:30:52+01:00
W wolnym czasie chodzę do koleżanki. Jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami. Co dzień chodzimy razem na dwór, a zwłaszcza lubimy, gdy jest śnieg. Wtedy rzucamy się śnieżkami, itp. ;).
Jest fajnie. No cóż mamy 13 lat, a bawimy się w śniegu, ktoś pomyślałby "jakie dzieciaki", no ale w końcu życiem trzeba się cieszyć, korzystać z niego jak się da, bo nigdy nie wiadomo co się stanie. Także uwielbiamy jeździć razem na jeziorko, czy też nad morze. Dobrze razem się bawimy.
3 2 3
2010-01-27T19:32:19+01:00
WOLNY CZAS MOJEJ RODZINY


Ostatnio niestety rzadko się zdarza że wzyscy maja trochę wolnego czasu.
Jednak gdy nadarzy się już taka chwila cała moja rodzina zajmuje się nawzajem sobą i swoimi problemami. Razem zastanawiamy się jak można byłoby wybrnąć z jakiejś sytuacji, która wydawałaby się bez wyjścia.
Często też planujemy swoje wakacje, ferie lub chociażby jakjieś najbliższe dni. Nie są to niewiadomo jakie plany np: wsólne wyjście do kina, do rodziny, do znajomych, albo też jakieś wędrówki, przejażdżkki rowerowe itp.
Bardzo kocham moja rodzinę za to że są zawsze przy mnie i jak maja wolny czas to każdemu chcą chociaż chwile jego przekazać. Jestem im za to wdzięczna
3 3 3