Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-28T17:12:44+01:00
Droga Goplano!
Na wstepie swego listu pragne cie srdecznie pozdrowić. Po zapoznaniu się z twoim nieszczęściem, bardzo się wzruszyłam i postanowiłam jakoś ci pomóc, udzielić pewnych rad jak unikać popełnionych błędów.
Byłaś nimfą wodną, królową jeziora Gopło, strażniczką naturalnego ładu okolicznej krainy. Miałaś swoich nieodłącznych towarzyszy: Skierke i Chochlika. Byłaś zakochana w Grabcu, a wiadomo że z miłości można zrobić wiele czynów których potem się załuje. Owa miłość doprowadziła cię do sprzeniewierzenia sie swemu powołaniu (sama zburzyła wspomniany ład). Wszelkimi spsobami chciałaś pozyskać jego względy, w końcu rozzłoszczona zamieniłas go w wierzbe. Pózniej odwróciłaś czary, uczyniłas Grabca królem, nałożyłas na jego głowe korone Popielów, przez co został zamordowany. Nadawszy bieg całemu splotowi tragicznych wypadków dreczona poczuciem winy, odleciałaś z kluczem żurawii, lecąc nad zamkiem Balladyny zawiesiłas burzową chmure, błyskawica z niej zabiła Balladyne.
Moją radą jest to, abys umiejętniej lokowała swoje uczucia. Wiem, że nie jest łatwo, ale jesli ktoś cie nie kocha nie zmusisz go siłą aby zmienił uczucia. Nie możesz za wszelka cene zdobywwac tego co pragniesz. Zazdrość jest złą cecha która prowadzi do zguby a więc staraj się nie zazdrościć.
Pozdrawiam


5 2 5