Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-28T18:01:39+01:00
Miejscowość 28.01.10
Szanowny Panie Radny!

Nazywam się .............. Jestem mieszkancem......(w miejsce kropek wpisz nazwe swojej miejscowości lub jakiejś innej)Zwracam się do Pana w sprawie,która moim zdaniem jest bardzo ważna i wymaga jak najszybszego rozpatrzenia i zrealizowania.
Mianowicie sprawa dotyczy budowy chodnika wzdłuż szosy przechodzącej przez moją miejscowość.Moim zdaniem zagospodarowanie pobocza jest konieczne.Miejscowość liczy około..... (wpisz liczbę mieszkańców), a w tym dużo dzieci i starszych. Dzieci idąc do szkoły są narażone na niebezpieczeństwo.Droga,którą muszą pokonać jest bardzo ruchliwa i przejeżdza przez nią wiele pojazdów,łącznie z wielkimi samochodami ciężarowymi.Stanowią one wielkie zagrożenie dla każdego kto włącza się w ruch uliczny.Ze statystyk wiemy , że najczęstszymi ofiarami wypadków drogowych są właśnie piesi.Budując chodnik zmniejszyłoby się zagrożenie dla mieszkańców a zwłaszcza dzieci idących do szkoły czy innych obiektów znajdujących się w miejscowości.Dzieci byłyby bezpieczne a ich rodzice nie musieliby się martwić o swoje pociechy.Najgorszym okresem jest czas zimowy gdyż bardzo wcześnie robi się ciemno i ludzie idący poboczem są słabo widoczni przez kierowców.Jest to jedna z przyczyn wypadków.
Szanowny radny! Uważam,że statystyki udowadniają jak bardzo potrzebne są chodniki.Problem ten dotyka wielu ludzi ale i także i mnie.Dlatego spróbójmy wspólnymi siłami temu zaradzić.Pozwólmy na to aby każdy poczuł się bezpiecznie!!!
Proszę o spokojne rozpatrzenie tej sprawy.
Z poważaniem ...............
11 4 11
2010-01-28T19:15:12+01:00
Drogi panie Radny! 28.01.2010
Zwracam się do pana z ważna prośbą ,która wymaga szybkiego podjęcia decyzji
Nasze gimnazjum jest już bardzo stare i grozi mu zawalenie. W każdej chwili może się to stać . Bardzo proszę o odnowienie tego lub zbudowanie drugiego. Wiemy,że gmina nie ma odpowiednich środków przeznaczonych na ten cel, ale jest to dla mnie bardzo ważne.Bardzo mi na tym zależy.Nie wyobrażam sobie, tego , ze podczas jakieś lekcji w szkole nagle leci, tynk z okien .Jest to dla mnie nie wyobrażalne.Teraz zbliżają się ferii iwę c mysłe, ze dało by się coś z tym zrobić, ponieważ szkoła będzie pusta
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
z poważaniem uczniowie gimnazjum nr,2 w ......(miejscowość)
:)
8 3 8