Odpowiedzi

2009-10-04T19:02:54+02:00
4:0,25=16
3:0,25=12

16*12=192 płytki

4*3=12m²
42*12=504 [zł]
2009-10-04T19:37:39+02:00
4m*3m=12m²

0,25m*0,25m=0,0625m²

12m²:0,0625m²=192

12*42zł=504zł

Odp:Musi kupić 192 płytki, za które zapłaci 504 zł