Odpowiedzi

2010-01-28T20:59:25+01:00
Drogi MaŁY KSIĘCIU!
Na początku mojego listu pragnę cię pozdrowić.Mam nadzieję że u Ciebie wszystko dobrze.Miło wspominam twoją ostatnią wizyte na ziemi i chciałbym zaproponować ci kolejne odwiedziny.
Pewnie zastanawiasz się po co masz wracać na ziemie dlatego postanowilam ci to wytlumaczyć.

Wiem że nie rozumiesz ludzi i ciężko jest Ci pojąć ludzkie problemy ,ale warto spróbować.Ludzie to naprawdę sympatyczne istoty.Każdy człowiek jest inny i na pewno znalazł byś kogoś z kim byś się zaprzyjaźnił. Dotychczas napotykaleś dziwne charaktery i może dlatego masz negatywne nastawienie do ludzi a zwlaszcza do doroslych. Oczywiście- przyznaję ci rację ,niektórzy są naprawdę dziwni i ciężko ich zrozumieć ,ale jest bardzo dużo OSÓB sympatycznych ,przyjaznych i miłych.

Przemyśl to co Ci napisałam i zastanów się czy nie warto jeszcze raz tu wrócić.

Pozdrawiam-(imię)
41 4 41
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-28T21:01:44+01:00
Drogi Mały Książę!
Piszę do Ciebie ten list ponieważ, serdecznie chciałabym Cię zaprosić do ponownego odwiedzenia planety Ziemi.
Kryje się tu wiele niespotykanych i nieodkrytych zjawisk, których naprawdę warto jest doświadczyć! Uczucie miłości, szczęścia, przyjaźni, ale również łzy i smutek, mobilizujące do usprawniania losu, modyfikowania jego barwnej ścieżki.
Uwierz, że warto poznać ludzi. Właśnie przez zawieranie nowych znajomości, możesz osiągnąć pełnię szczęścia, którą często trudno zdobyć. Wiedz, że ludzie są dobrzy i mogą nauczyć Cię wiele, pozytywnych rzeczy, które pomogą Ci zrozumieć koleje życia.
Gorąco Cię pozdrawiam i liczę na odwiedzenie mojej planety!
Julka
56 4 56
2010-01-29T00:29:01+01:00
Drogi Mały Książę!
Na początku listu bardzo Cię pozdrawiam.Chciałabym Cię serdecznie zaprosić do powtórnego odwiedzenia naszej planety Ziemi.
Jak wiesz jest tu bardzo pięknie, a Ty jeszcze nie zdążyłeś zobaczyć wszystkiego. Chciałabym Cię zapoznać z moimi przyjaciółmi o których tyle słyszałeś. Chciałabym abyś wiedział, że ludzie których tu poznasz są naprawdę sympatyczni i mili. Mama nadzieję, że niedługo się zobaczymy. Już nie mogę się doczekać twojego przyjazdu.
PS:Odpisz jak najszybciej.
Ściskam i całuję Ania.
36 3 36