Odpowiedzi

2009-10-05T09:18:00+02:00
1t=1 000 000g

1 000 000------5000
16 ------x


1000 000x=16*5000
1 000 000x=80000 /:1000000
x=0,08
kosztuje 8gr
2009-10-05T09:40:21+02:00
1 t=1 000 000g
1000000g--------5000zł
16g-----------x
1000000x=16*5000
1000000x=80000/:1000000
x=0,08gr

Wyprodukowanie jednej puszki kosztuje 0,08 gr.