Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T09:38:30+01:00
Żyjemy w czasach ciągłego biegu. Każdy stara się wybić jak najwyżej, zdobyć jak najwiecej pieniędzy. "I nikt już nie mógł rozpoznać kto jest kim". Sądzę, że to zdanie świetnie pokazuje współczesną politykę. Politycy są gotowi zrobić wszystko dla pieniędzy: bardzo często słyszy się o aferach korupcyjnych, sprzedawaniu meczy czy załatwianiu pracy w sejmie po znajomości. Doszło to do takiego stopnia, że nie raz nie potrafimy poznać danej osoby. W pogoni za pieniądzem zerwało więzi z rodziną, zdradziło przyjaciół, zyskało wielu wrogów.
Niszczą sobie zdrowie, żeby zdobyć władze i pieniądze. Jednak ci ludzie zapominają, że prędzej czy później umrą, i żadna włądza ani pieniądze nic na to nie poradzą.

Liczę na NAJ:P
2010-01-30T10:14:22+01:00
W dzisiejszych czasach wielu ludzi dąży do tego, by zdobyć jak najwięcej pieniędzy, by mieć jak najlepsze zdanie wśród "znajomych po fachu".Mam tu na myśli właśnie politykę! Każdy polityk liczy na uznanie w sejmie, na szacunek ze strony znajomych, na pieniądze. "I nikt już nie mógł rozpoznać kto jest kim". To zdanie świetnie przedstawia nam co politycy są w stanie zrobić dla osiągnięcia wyznaczonego sobie celu. Stają się oni kimś kim tak naprawdę nie są i nigdy nie byli - potrafią oddać dosłownie wszystko za sukces zawodowy. A rodzina? Rodzina spogląda na to wszystko i zauważa, że to juz nie ten mąż, nie ten tato co kiedyś. Tym sposobem rozsypują się rodziny. Bo życie zawodowe jest stawiane ponad życie rodzinne.