Odpowiedzi

2010-01-30T12:50:43+01:00
36 - 12 = 24
24 - 12 = 12
Odp . Bilet ulgowy kosztował 12 zł.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T12:51:45+01:00
36zł- 12zł= 24 zł
24zł: 2= 12 zł

ODP: Bilet ulgowy kosztował 12 zł.

Proszę:)
2 5 2