Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T14:19:38+01:00
Julia, gdy tylko dowiedziała sie że samobujstwo Romea się nie powiodło, przyjechała jak najszybciej by się z nim zobaczyć.
Szukając, coś dziwnego skłoniło Julie by weszła do kościoła. Tam nieoczekiwanie zastała Romea. Uradowani z przebiegu sytuacji rzucili się sobie w ramiona. Trwało to dosyć długo, ponieważ dni rozłąki spowodowały to że nie mogli się sobą nacieszyć. Uświadomili sobie że chyba lepiej jak pujda gdzies indziej. Wysłi z kościoła i skierowali się nad przystań. Postanowili nawet nie informowac rodziny o całym zdarzeniu. Po drodze obmyslili plan wspólnego życia. Pragnęli razem rozpocząc nowe. By zapomniec o zwaśnionych rodach, wszelkich potyczkach i samobujstwie. Poniewaz nie mieli żadnych środków do życia postanowili że wsiądą na statek nielegalnie. Szybko wskoczyli na pokład pierwszego okretu, który był gotowy do odpłynięcia.
Schowali się pod pokładem w ogromnych beczkach, tych które były puste. Usadowili się i oboje zasnęli....
Obudził ich donośny dźwięk dzwona który oznajmiał pasażerom że rejs dobiegł końca. Wychodząc niepostrzeżenie na zewnątrz spostrzegli napis na porcie nowego miejsca w którym sie znaleźli, była to KORSYKA. Uradowani pobiegli czym prędzej do pobliskiej wieży, by muc zobaczyc krajobraz tej pięknej wyspy...
43 3 43