Muszę zrobić prace na konkurs pod tytułem " Miłość drogowskazem w życiu, jak rozumiesz słowa Jana Pawła II : Miłość mi wszystko wyjaśniła" Nie mam w ogóle pomysłu jak wykonać tą pracę plastyczną. Proszę podsuńcie mi jakieś pomysły :)

2

Odpowiedzi

2010-01-30T16:16:55+01:00
Spróbuj na przykład pastelami (tłustymi, nie suchymi) zrobić coś w stylu rozwidlającej się drogi. Droga na prawo - prosta, bez zbędnych dodatków, idąca w stronę ciemniejszego nieba (horyzont) Droga na lewo - kręta, pod górkę, idaca w stronę jaśniejszego nieba. Na tą drogę pokazuje drogowskaz z napisem: Miłość.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T19:13:01+01:00
Może np. Wielkie serce (z ustami, oczami, rękoma, nogami) siedzi na takim tronie z lewej strony i ustawia się do niego nieskończona kolejka ludzi ( rób tą kolejkę takimi slalomami żeby zajęła całą resztę kartki). Ustawiają się, bo szukają odpowiedzi na pytania i porady. "Bo serce wie najlepiej". Może ci się wydawać, że to takie dziecinne, ale ono ma mieć trochę człowieczeństwa, żeby pokazać, że jest takim opiekunem, który tylko czeka, by ktoś poprosił je o pomoc. Pamiętaj żeby się uśmiechało. Ten tron nie jest konieczny. Ważne żeby podkreślić jego wielkość. Mam nadzieję, że pomogłam. Powodzenia. :)
1 5 1