Odpowiedzi

2010-01-30T21:28:35+01:00
Pomysł pewnej mojej koleżanki ;)
A więc:
Pewnego dnia chłopak zaprasza mnie na koncert np. Rihanny. Jest dla mnie przez cały dzień jakoś wyjątkowo miły i uprzejmy:) Bardzo dobrze się bawimy na koncercie. W pewnej chwili on oznajmia, że pójdzie po picie. Nagle na scenę wchodzi ktoś podobny do niego i, zaraz... to ON!! Śpiewa przepiękną piosenkę o nas i naszej miłości, a tuż po niej zaprasza mnie na scenę i mi się oświadcza xD
Potem idziemy na romantyczną kolację do restauracji i plaujemy nasz ślub..
Cudowne, czyż nie=D
1 2 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T21:29:56+01:00
Moje wymarzone zaręczyny
Niektóre dziewczyny marzą o romantycznych zaręczynach - kolacja przy świecach, romantyczna muzyka, pierścionek z brylantem. Innych takie coś po prostu przeraża. A jakie są moje wymarzone zaręczyny? Zawsze marzyłam o czymś oryginalnym, niecodziennym. Pięknie by było zaręczyć się podczas podróży balonem. Tylko we dwoje, z widokiem na szczyty Alp. Gdy ukochany deklamuje romantyczną poezję a delikatny, górski wietrzyk smaga po twarzy.
;**
2010-01-30T23:29:21+01:00
Wymarzone zaręczyny:
Zawsze marzyłam o tym, aby odbyły się w Wigilię. Powiedzmy, pierwsze Święta, jakie spędzam z rodziną mojego faceta. Przychodzi moment składania sobie życzeń: podchodzą do mnie wszyscy, jego rodzice, jego rodzeństwo, a jemu się jakoś nie spieszy... Trochę pochmurnieję, bo widzę, że mnie unika. W końcu, jakimś cudem wszyscy wychodzą z pokoju i zostajemy sami. Patrzymy na siebie, składam mu życzenia, łamiemy się opłatkiem. Po czym on klęka przede mną i mówi, że nigdy nie był bardziej szczęśliwy i że chciałby czuć się tak przez całe życie. Mówi, że jestem dla niego najważniejsza, że kocha mnie poza granice rozsądku i [yta, czy uczynię mu ten zaszczyt i zostanę jego żoną.


Jejkuuu, aż się rozmarzyłam...