Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-30T20:53:21+01:00
12 ³₄ = 12, 75 zł
15,30 ÷ 12,75 = 1,2
za 15,30 zł można kupić 1,2 m materiału
2010-01-30T22:14:25+01:00

1m = 12 ¾ zł = 12,75zł

 

15,30zł : 12,75zł = 1,2m

 

Odpowiedź:

Za tę kwotę można kupić 1,2m materiału.