Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-31T14:08:17+01:00
Książkę Romeo i Julia moim zdaniem warto przeczytać z wielu powodów.
Pierwszym powodem moim zdaniem jest romantyczna miłość która łączy głownych bohaterów. Miłość która przetrwa wszystko. Piękna romantyczna nie mająca zahamowań. Niestety uczucie to kończy się śmiercią. Uczucie to jest piękne i trudno znaleźć takie w życiu codziennym.
Myśle że inną ciekawą rzeczą tej ksiązki jest sama fabuła.. Ksiązke czyta się szybko i z chęcią jak się zacznie nie idzie skończyć , sama tak miałam :)
Ostatnim przykładem według mnie który tutaj podam jest to iż ksiąka kończy się chociaż w połowie ,,happy endem " mimo iż głowni bohaterowie nie żyją w końcu po całej książce sporów odmienia się i Capulletowie i Montecy godzą sie
2010-01-31T14:10:49+01:00
[akapit] Książkę "Romeo i Julia" warto przeczytać gdyż jest to wspaniały i romantyczny dramat. Przy czytaniu tej książki bardzo się wzruszyłam i współczułam bohaterom. Jest to nie tylko świetna książka ale też bardzo pouczająca. Książka, jak i jej autor stali się bardzo sławni na całym świecie oraz powieść uznana została jako klasykę romantyzmu.
[akapit] Moim zdaniem naprawdę warto przeczytać tą książkę, gdyż mówi o uczuciach i bardzo mi się ona podobała.!!

Wystarczy ??

[POZDRAWIAM]
2010-01-31T14:11:44+01:00
Warto przeczytać książkę "Romeo i Julie" ponieważ opowiada o Tragicznych losach młodych bohaterów poddanych działaniu fatum, urok i wdzięk ich postaci, poetyckie piękno monologów lirycznych mówiących o miłości - to uniwersalne i nieprzemijające walory utworu uważanego za arcydzieło literatury dramatycznej.

Jak cos to pisz na moim portalu o zadanie jakies:]
PoZdRo;-] Demon