Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-01-31T20:31:39+01:00
Pani jest ubrana w długą ciemną suknię. w pasie można zauważyć pasek z bardzo ozdobną klamerką. dekolt ozdobiony został pięknymi kryształkami które wysmuklają i upiększają sylwetkę. kołnierz jest postawiony co dodaje szyku i gracji. rękawy długie zakończone delikatnymi ozdobami które zastępują doskonale biżuterię. dól sukni jest szeroki i bardzo pasuje do wszystkich dodatków. ogólnie strój jest piękny ale nie stety do takiej sukienki trzeba mieć odpowiedni wygląd i figurę.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-31T21:29:31+01:00
Opis do obrazka po prawej: Kobieta ubrana jest w tunikę bardzo ciemnego koloru, która ma duży dekolt dodający uroku postaci. Kołnierz jest postawiony do góry co nadaje bardzo elegancki i wyważony styl. Na rękawach widnieją jasne, szerokie falbanki. Pas kobiety oplata jasny pasek, a tuż pod nim - na biodrach - tunika staje się optycznie szersza. Spódnica jest szeroka i dość rozległa - najprawdopodobniej wykonana z satyny, gdyż nadaje u dołu charakterystyczny połysk oraz jest wykończona okalającym czarnym paskiem.
2010-01-31T22:01:32+01:00
Kobieta ubrana jest w długą i ciemną suknię ozdobioną paskiem z pokaźną klamerką. Dekolt kreacji stroją kryształki, ktore jednocześnie wysmuklają jak również upiększają sylwetkę postaci. Doł stroju jest szeroki i pasuje do wszystkich dodatkow w nim zamieszczonych.