I'm sociable sort of person because I'm fond of the company of others. I really enjoy going out for example to pubs, concerts or cinemas and simply being among people.

I'm very friendly because I like meeting new people and making friends. I'm polite for them and ready to help. They can relay on me. I love spending time with my friends.

I'm ambitious because i know what my goals in life are and I try to achive them. I always do my best. I work really hard and put a lot of effort in everything i do especially my studies.

I'm impatient because I just get very nervous every time I have to wait long for something. For example when my bus comes late it really drives me mad and I also hate standing in queues.

I'm lazy because I can't get up in the morning. I would lie in my bed forever! I also don't like working. I wish i could always have holidays.

I'm shy sometimes especially when i have to talk to a girl. I'm too shy to tell her something even if i really like her.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-01-31T20:09:13+01:00
Jestem towarzyską osoba ponieważ jestem czuły dla innych. Bardzo lubię wychodzić na przykład do pubów na koncerty czy do kina po prostu pobyć z ludźmi
Jestem bardzo przyjazny ponieważ lubię poznawać nowych ludzi i zawierać nowe znajomości. Jestem dla nich uprzejmy i pomocny. Mogą na mnie polegać. Uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółmi.
Jestem ambitny ponieważ znam swoje cele i próbuje je osiągać. Zawsze sie staram robić wszystko najlepiej jak umiem. Ciężko pracuje szczególnie jeśli chodzi o szkołę.
Jestem niecierpliwy gdyż zawsze jak muszę na cos czekać denerwuje się. Na przykład kiedy mój autobus się spóźnia strasznie mnie to wkurza.Nie lubię również stać w kolejkach.
Jetem leniwy ponieważ nie mogę wstać rano. Wylegiwał bym się wiecznie w łóżku. Nie lubię także pracować. Chciałbym zawsze mieć wakacje.
Czasem jestem wstydliwy zwłaszcza kiedy muszę rozmawiać dziewczyną. Jestem zbyt nie.śmiały żeby jej coś powiedzieć nawet jeśli ją bardzo lubię.