Odpowiedzi

2010-02-01T15:37:32+01:00
Za 12 rys tego papieru a 20 rys to będzie kosztowało 250zł
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T15:40:05+01:00
5 ryz - 62.50
czyli 20 ryz to 62.50 × 4 = 250
1 ryza - 62.50 : 5 = 12.5
ile można kupić ryz - 187.50 : 12.5 = 15


2010-02-01T15:43:01+01:00
62.50 : 5=12,5(1 ryza)
187,50 : 12,5 =15( można tyle kupic za 187.50)
12.50 * 20 =250 (20 ryz)