Hej ^^
1.Mam do opisania swój pokuj wiec prosze o oisanie go (mam piętrowe łóżko na dole tego łuzka jest wielkie biurko a obok szfa takze wielka mam włochaty dywan dużo połek przy biórku 1 szyflade i duzo ksiązek a reszte to mozecie sobie wymyślic)

2. mam też do opisania 1 przedmiot z mojego pokoju tylko nie wiem jaki tutaj juz sama opisze ale nie wiem co pomorzciee

Z góry dzieki
Dajee naaj

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T20:49:19+01:00
Mam bardzo ciekawy pokój .Jest koloru ....(kolor wpisz).Moje łóżko jest piętrowe , a pod nimznajduje się biurko , a obok niewielka szafa.W pokoju znajduje się również włochaty dywan.

___________________________________________________________________
Zad 2
Najulubieńszą rzeczą w moim pokoju jest pluszowa maskotka .Dostałam ją od mamy na moje ....(wpisujesz obojętnie jaką liczbe) urodziny.Przypomina mi moje dzieciństwo .
2010-02-01T20:51:52+01:00
Generalnie to już go opisałaś :D
Możesz napisać coś takiego

Wchodząc do mojego pokoju od razu w oczy rzuca się duży włochaty dywan koloru jakiegoś tam.( Tu musisz lecieć po kolei od jednej do drugiej strony ja dam przykładową kolejność)
Zaraz z lewej strony stoi wysokie, drewniane łóżko piętrowe, obok niego stoi biurko a na nim komputer i kilka półek wokół niego. Naprzeciwko drzwi jest okno z kolorowymi zasłonkami. Po prawej stronie okna jest wielka dwudrzwiowa szafa oraz regał na którym jest mnóstwo książek. Zaraz koło regału jest bujany fotel. Przy fotelu stoi mała komoda na której jest lampka nocna i figurki porcelanowe.

możesz jeszcze dać jakiego koloru masz ściany :)

a co do opisu czegoś to opisałabym regał z książkami.
Jakie masz książki, ile ich itd :)) powodzenia.