Mam problem, a mianowicie wygląda on tak:

Gdy brat ogląda filmy, lub ściąga coś na 2 komputerze, mój komputer kompletnie stoi, nie moge grać w żadne gry i ogólnie poprostu bardzo się ścina. Łącze mam podzielone 1M tu i 1M i brata. Jeżeli ktoś pomoże mi w rozwikłaniu tej zagadki dam naj. ale jeżeli to spam lub głupie pytania odrazu błędne !!

Z góry dziękuję !

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-01T22:28:39+01:00
Jest to po prostu jakiś problem z ograniczeniem transferu - nie zajmuję się tym, ale jeżeli jeden komputer miałby admina, to wystarczy na nim odpalić jakiś program do ograniczania transferu i ładnie go ustawić. Taki program znajdziesz np tu:
http://bandwidthcontroller.com/download.html

chodzi o ten program "Bandwith controller" (zielone pudełko) w innym wypadku jeżeli masz jakiś ruter albo coś, a nikt nie jest adminem i niema dostępu do tego po prostu każdy ciągnie ile może....
2010-02-01T22:30:29+01:00
Sprawdz ustawienia routera i innych urządzeń , ja mam router i na prawdę gdy ściagam to nie wazne ktory komputer to robi ale pobiera 95 % neta , nk laduje sie okolo minuty jezeli sie zaladuje . jedynym rozwiazaniem jest wylaczenie programu od internetu , ewentualnie przekierowanie portow , ale to juz grubsza infa , sprobuj zoptymalizowac i system i internet programem TuneUp , przyspiesza o 50 % wszystkie czynnosci windowsowe , internet mi przyspieszylo o 20 kb .

http://www.dobreprogramy.pl/TuneUp-Utilities,Program,Windows,12764.html

Pozdrawiam