Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T11:54:15+01:00
Jeden dzień z Anią Shirley

Był piękny, słonecfzny dzień. Wraz z moją nowaą koleżanką, którą poznałam tydzień temu, na Zielonym Wzgórzu- Anią Shirley postanowiłyśmy pojsc na Jeezioro Lśniacych Wód.
POdziwiłłasmy to piekne miejsce. Rozmawaiłysmy o ptakach i szkole. Ania powiedziała mi, ze nie rozumie gemoetri. Wiec postanowiłam jej pomóc. Kiedy byłam u Ani czas nam bardzo szybko zleciał . Nawt nie zauważyłyśmy, że jest już godzina 22 i trzeba isc spac. Bardzo podobał mi sie ten dzien, ktory spedziłam z Ania Shirley. Uważam, że ma niezwykłą osobowosc i chciałabym sie z nia zaprzyjaźnic. ; )))
  • Użytkownik Zadane
2010-02-02T11:55:41+01:00
Pewnego słonecznego dnia Ania postanowiła zrealizować inscenizację poematu ''Elaine''.W jednej ze scen główna bohaterka, która grała pomysłodawczyni ,miała płynąć łódką,udając,że nie żyje.Dziewczynka położyła się i wypłynęła na staw. Wówczas okazało się,że łódka przecieka.Ratując się, wdrapała się na pal.W tym czasie pojawił się Gilbert,który jej pomógł.Zaproponował dziewczynce przyjaźń,ale Ania nie wyraziła zgody.
2010-02-02T11:57:19+01:00
No wiesz ponosi ją fantazja,ten dzień może być ciekawy,to jej całe Jezioro Lśniących Wód,Las Duchów,Królowa śniegu...
Możesz wspomnieć o Dianie tej jej siostrze która zachorowała na krup.Możesz także na pisać że Ania dostała od Maryli i Mateusz swojego pieska..Poprowadz to rozwiń!Opisz okolicę tak jak na nią patrzysz,powymyślaj znajomy,napisz że tam mieszkasz i się wprowadziłaś.Dobra muszę lecieć dzwonek zadzwonił,Pa!