Odpowiedzi

2010-02-02T16:03:54+01:00
X - koszt jednego kilograma winogron
1i3/4x = 1,75x
1,75x = 9,80
x = 9,80/1,75 = 5,60 zł
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T16:04:50+01:00
1 i 3/4 = 1,75
9,80 : 1,75 = 5,6
1 5 1
2010-02-02T16:05:59+01:00
1,75 - 9,80
1 kg - x

x=1kg * 9,80 zł / 1,75 kg = 5,60 zł