Odpowiedzi

2010-02-02T16:23:43+01:00
Hej Ania(imie moze być dowolne)
Żeby urodzinowa kolacja wyszłą musisz zrobic kolorowe kanapki np. wez razowy chlep posmaruj masłem póżniej daj szynke nastepnie plasterek szynki na szynke połóż kawałęk sera w kształcie serca nastepnie połowe pomidora.
albo kanapki z chleba żwyklego najpierw posmarować masłem póżniej daj plasterek sałaty nastepnie daj szynke na szynke wytnij oczy z pomidora mogą być w kształcie półkola pózniej zrob usta z ogórka kiszonego nastepnie zró nos z sera i pyszna urodzinowa kolacja gotowa


Mam nadzieje że bedzie naj
Pozdrawiam :D
86 4 86
2010-02-02T16:27:29+01:00
Droga Alicjo !

Piszę do Ciebie, ponieważ bardzo długo nie miałyśmy ze sobą kontaktu. Chciałam się dowiedzieć, co u Ciebie słychać i kiedy mnie znów odwiedzisz. Nie ukrywając, bardzo się stęskniłam za naszymi dawnymi plotkami i nie spaniem po nocach. Pamiętasz, gdy byłaś u mnie na urodzinach i zasmakowały Ci te smaczne, kolorowe kanapki z różnych rodzajów chleba ? Poradzę Ci, jak je przygotować, by były wyśmienite. No więc, kupujesz sobie kilka rodzajów chlebów np. żytny, całoziarnowy, pszenny, kukurydziany. Myślę, że tyle starczy. Także kupujesz różne warzywa i nakładasz na ten chleb. Życzę Ci miłego przygotowywania i smacznego.

Pozdrawiam Ania.
44 2 44