Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T17:38:15+01:00
Aby wokół naszej szkoły buło mniej śmieci. Powinno umieścić się więcej koszy,szczególnie w miejscach w których najwięcej czasu spędzają dzieci. Powinno się również ogłosić jakąś zbiórkę śmieci. Nauczyciele z uczniami chodzili by co kwartał w okolicach i zbierali śmieci. Można też zrobić zbiórkę baterii. Gdyż to one właśnie najbardziej zanieczyszczają środowisko. A dzięki temu szkoła mogła by otrzymać różne nagrody rzeczowe.
8 3 8
2010-02-02T17:39:46+01:00
Bardzo mi zależy by dbać o środowisko, dlatego proponuję byśmy wpólnie się do tego przyczyniali. W miejscach publicznych, parkach chodzi bardzo wielu ludzi, dzieci, często niestety załatwiają się tam też nasze zwierzaki więc dobrym pomysłem byłoby założenie specjalnych śmietników do psich odchodów. Dodatkowo postawienie większej ilości tabliczek z zakazami śmiecenia.
Na placu zabaw znajduję się wiele dzieci szczególnie te małe, które lubią wszystko dotykać tak więc można by było w jakiś sposób czyścić powierzchnię tych placów. Proponuję również utworzenie punktów ekologicznych, specjalnych miejsc gdzie można składować zużyte baterie i inne produkty zagrażające środowisku ekologicznym.
5 3 5