Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-04-08T14:47:31+02:00
24.5 * 0.6 = 14.7
24.5-14.7=9.8
9.8 * 0.5= 4.9kg

4.9kg - 6.86
1kg - x
4.9x=6.86
x=1.4 zl tyle kosztowal kilogram tych jablek
4 3 4
2009-04-08T14:48:28+02:00
24,5 - 100 %
x - 60 %

x = 60 x 24,5/ 100 = 14,7

24,5 - 14,7 = 9,8

9,8 : 2 = 4,9 - jabłka pozostałe 3 dnia

4,9 - 6,86
1 - x

x = 6,86/4,9 = 1,4 - cena kilograma jabłek
1 1 1