Odpowiedzi

2010-02-02T18:47:03+01:00
Mam zaszczyt powitać wszystkich na uroczystości z okazji rozpoczęcia NOWEGO ROKU SZKOLNEGO. Jeszcze tak niedawno staliśmy tu, aby przeprosić, podziękować a przede wszystkim życzyć sobie udanego wypoczynku. Teraz spotykamy się żeby rozpocząć nowy semestr w szkole. Wracamy tu po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej walki. Walki, którą każdy uczeń rozpoczyna zawsze pierwszego września. W naszym życiu wiele rzeczy uległo zmianie. Nie tylko jesteśmy starsi, mądrzejsi, ale także mamy nowe postanowienia na ten rok szkolny. Nie trzeba mówić, że oczywiście na pierwszym miejscu listy postanowień jest owa walka- walka o oceny. Bo przecież uczymy się nie dla szkoły, nauczycieli, rodziny, czy przyjaciół, tylko dla siebie. Jeszcze raz pragnę powitać wszystkich bardzo serdecznie, a w szczególności Dyrekcję naszego liceum, niestrudzone Grono Pedagogiczne, oraz wszystkich uczniów. Życzę wszystkim, więc samych sukcesów, wam drodzy przyjaciele dobrych ocen, a wam kochani nauczyciele dużo cierpliwości i wytrwałości.
2010-02-02T18:52:24+01:00
Witam was wszystkich tu zebranych na uroczystym dla nas
a także i nie zbyt pozytywnym dniu, w końcu nauka to nic przyjemnego.
Ale zapewniam was, że ta szkoła jest bardzo przekonywująca, zobaczycie, że te atrakcje jakie na was czekają, zwalą was z nóg.
Chciał bym wam przypomnieć, że jestem takim samym uczniem jak wy, który nie chętnie się uczy, ale staram się by było jak najlepiej. Uwierzcie mi, że przy odrobinie wysiłku wszyscy będa zadowoleni i usmiechnięci od ucha do ucha. Nauczyciele to spoko ziomy, tylko musimy im udowodnić, że zasługujemy na ich szacunek..xD
Pozdro:P