Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T19:04:00+01:00

gruszki- 3/4* 5,40=4,05

jabłka- 1kg kosztuje2/3*5,40=3,6
1,5*3,6=5,4

4.05+5,4=9,45zł