Odpowiedzi

2010-02-02T19:13:36+01:00
X - cena jednej kartki
4x = 2zł
x = 50gr

Jedna kartka kosztuje 50 gr więc:
- za dwie kartki zapłacimy 2*50gr = 1 zł.
- żeby zapłacić 1,5zł musimy kupić 1,5zł / 50 gr = 3 kartki.
1 5 1
2010-02-02T19:15:35+01:00
Za 2 kartki zapłacimy 1zł 4:4=1
musimy kłupic 2 kartki i połowe=1,5zL
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-02T19:16:01+01:00
2 zl / 4 kartki = 0,5 zl
2 kartki = 1 zl
a za 1,5 zl kupimy 3 kartki