'' TA KSIĄŻKA JEST CZARODZIEJSKA "" !
Na pewno przeczytałes książkę która wydała Ci się wspanialsza niż wszystkie inne , ciekawsza ,piękniejsza pełna przygód i humoru. Opowiedz nam o niej. Zachęć do jej przeczytania .Podaj jak najwięcej powodów dla których może się spodobać .

Dodam że chodzę do klasy 3 szkoły podstawowej . Więc praca ma być na tym poziamie .Może być w formie listu ...

2

Odpowiedzi

2010-02-02T23:25:38+01:00
Drogi Kolego.

Ostatnio przeczytałem wspaniałą ksiązkę pt. "Akademia Pana Kleksa". Opowiada ona o grupie chłopców, którzy uczyli się w niewykłej Akademii i ich Nauczycielu. Pan Kleks był wspaniałym nauczycielem. Uczył kleksografii, geografii,potarfił wyciągąc oko i świetnie opiekował się chłopcami.
Jest to czarodziejska ksiązka. Przenosi nas do świata marzeń i niesamowitych historii. Najbardziej podobała mi sie lekcja geografii, gdyż sam interesuję się podróżami. Chłopcy podrzucali piłkę i wykrzykiwali różne nazwy geograficzne. Taką zabawę zaproponowalem kolegom w klasiwe. Wielu z nich bylo zachwyconych. Zapytali skąd znam tę gre, odpowiedzialem ,że z książki o Panu Kleksie. I jaka była ich reakcja? nastepnego dnia pobuiegli do biblioteki, by wypożyczyć Akademię Pana Kleksa. To chyba naprawe czarodziejska lektura. Nie tylko pełno w niej zaskakujących wydarzeń, ale jeszcze sama zachęca by ją czytać, można rzec przyciąga czytelników.. Myslę, że i Ty zechcesz ją przeczytać. Pozdrawiam >>>..
2010-02-02T23:26:39+01:00
Drogi/a...!

Ostatnio przeczytałam bardzo przyciągającą książkę pt." Mały Książę".
Jest to najbardziej interesująca pozycja książkowa jaką miałam w rękach. Postać Małego Księcia i Lisa wywołała u mnie dużo pozytywnych myśli. Lubię czytać książki, ale ta jest wyjątkowa. Spodobała mi się jak żadna inna, jest po prostu czarująca. Za każdym razem, gdy odrywałam się od czytania żal mi było czekać z lekturą. Na każdej stronie rozgrywała się wciągająca akcja, Która momentami bardzo trzymała w napięciu.
Mam nadzieję, że zachęciłam Cię do sięgnięcia po ta książkę.
Pozdrawiam....