Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-03T10:52:21+01:00
Od dworca kieruj się na zachód, w stronę ul. Peronowej. Skręć w prawo, w wyżej wymienioną ulicę. Kontynuuj wędrówkę wzdłuż ul. Hugona Kołłątaja. Skręć w ulicę Ks. Piotra Skargi. Skręć w lewo w ulicę Kazimierza Wielkiego. Ponownie skręć w lewo, dalej kierując się ulicą Kazimierza Wielkiego. Skręć w prawo, po czym skręć w lewo (nadal idąc wzdłuż ul. Kazimierza Wielkiego). Twoje miejsce docelowe będzie po prawej stronie - Kino Helios.

Najpierw kieruj się na Północny wschód, następnie skręć w lewo w kierunku ul. J. Piłsudskiego. Skręć w prawo. Wejdź w ulicę Stanisława Małachowskiego, która znajduję się na wprost. Idź wzdłuż ulicy, po czym skręć łagodnie w prawo. Skręć w lewo, w kierunku ulicy Pułaskiego. Dość długi kawałek drogi idź prosto, po czym skręć w Plac Gen. Wróblewskiego. Skręć łagodnie w prawo, pozostając na Placu Gen. Wróblewskiego.
Skręć łagodnie w lewo w stronę Placu Powstańców Warszawy.
Idź dalej prosto przez Trasę 8/E67. Przejdź przez rondo. Kontynuuj wzdłuż Alei Jana Kochanowskiego.
Idź dalej wzdłuż Alei Aleksandra Brücknera. Skręć łagodnie w prawo w Trasę 8/E67 (dalej idąc Aleją Aleksandra Brücknera). Idź w kierunku Ul. Kowalskiej . Skręć w prawo na rozwidleniu i kieruj się w stronę ul. Kowalskiej. Skręć w lewo, w wyżej wymienioną ulicę. Na rondzie wybierz drugi zjazd na ulicę Bolesława Krzywoustego. Skręć w prawo w Bolesława Krzywoustego
Miejsce docelowe będzie po prawej stronie. Jesteś W Cinema city Korona :)

Mam nadzieję, że pomogłam.. Długo mi to zająło, Ale myślę, że warto było :)
1 5 1