Krótkie opowiadanie w czasie przeszłym jak byłem w kinie na filmi tylko strzelaj.

z użyciem zdań takich jak

It happend a few yers ago \ It was in {+year}
I was abaut ... years old | i was in my first year of secondary\ i was visiting
it was dest\worst day my lif

itp
w polskiej wersji ma to byc nie więcej tak:
W 2005 roku .kiedy miałem 14 lat wybrałem sie na koncert nickeblack .
Podczas koncertu ludzie krzyczeli .Było to dla nie pierwszy koncert na który sie wybrałem było to ekscytujące .Po koncercie udałem sie do samochodu .Podczas drogi powrotnej potroiłem psa na przejściu dla pieszych byłem zaszokowany.
I odjechałem z miejsca wypadku . Następnego dnia musiałem wymienić zderzak w samochodzie zderzak i to dużo kosztowało byłem tym zdenerwowany.


Można coś dodać od siebie byle z tłumaczeniem na polski1

Odpowiedzi

2010-02-04T00:26:19+01:00
It happend a few yers ago. It was in 2005. When I was about 14 years old I went to a nickeblack concert. During the concert people are screaming and behave crazy. It was first concert which I've been . It was very exciting. After the concert I went to car. During my return to home I was smashing the dog on the crosswalk. I was shocked and I was escape from accident place. Next day I must change the bumper in my car and it cost a lot. I was nervous and angry. Despide the concert It was the worst day in my life.

To zdarzyło się kilka lat temu. Był rok 2005. Kiedy miałem 14 lat, byłem na koncercie nickeblack. Podczas koncertu ludzie krzyczeli i zachowywali się szalenie. To był pierwszy koncert, na jakim byłem. Byłem bardzo podekscytowany. Po koncercie poszedłem do samochodu. Podczas powrotu do domu, przejechałem psa na przejściu do pieszych. Byłem zszokowany i uciekłem z miejsca wypadku. Następnego dnia musiałem wymienić zderzak w samochodzie i dużo to kosztowało. Byłem zdenerwowany i zły. Pomimo koncertu to był najgorszy dzień w moim życiu.

Proszę naj

16 3 16