Odpowiedzi

2010-02-04T16:49:03+01:00
Czy zgadzasz się ze słowami Louisa Armstronga : ,,Życie jest jak trąbka w orkiestrze jazzowej. Jesli nic w nią nie tchniesz nic z niej nie wyjdzie"

Zgadzam się ze słowami Louisa Armstronga, ponieważ uważam, że w życiu ludzie muszą się postarać, aby osiągnąć sukces. Im mocniej dmuchniemy w trąbkę, tym głośniejszy będzie dźwięk. No właśnie. Im bardziej się postaramy, tym większe osiągniemy sukcesy. Obijanie się nic nam nie da, ale ciężka praca i wytrwałość się połaci.
2 4 2
2010-02-04T16:52:51+01:00
Sadze ze ta poniewaz gdy nic nie robimy nic nie zyskujemy.gdy cos robimy zawsze mozemy cos zyskac.przykladem sa ludzie bezrobotni ale tylko tacy ktorzy nic nie chca robic a mie najwiecej ludzie ktorzy inwestuja pracuja chociaz za najmniejsza kwote cos zyskaja. Jego słowa oddają własnie rzeczywistosc.Im mocniej cos robimy (dmuchamy w trąbkę), tym głośniejszy będzie zysk,osiągniecie (dźwięk). gdy bardziej się staramy, tym większe osiągamy sukces,zysk. siedzenie w miejscu na nic sie nie zda, a ciężka praca i wytrwałość się oplaca
2 2 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-04T16:54:00+01:00
Ja jak najbardziej zgadzam się z opinią Louisa Armstronga, która brzmi: ,,Życie jest jak trąbka w orkiestrze jazzowej. Jesli nic w nią nie tchniesz nic z niej nie wyjdzie." Myśl ta jest bardzo przemyślana i często w codziennym życiu obserwujemy ludzi, którzy nie staraja się by dojśc do wyznaczonego celu. Tacy ludzie w życiu nic nie osiągną. Jesli jednak będą miec jakiś cel, do którego za wszelka cenę będą dążyc "wyjdzie dźwięk z trąbki".
1 4 1