Odpowiedzi

2010-02-05T16:50:05+01:00
Za 1,75 kg zapłacimy 9,80
więc
1,75kg=9,8
1kg=xzł
1,75x=9,8 /:1,75
x=5,60zł

Cena 1 kg to 5,60zł
  • Użytkownik Zadane
2010-02-05T16:50:12+01:00
1,75 kg to 9,80zł
1kg to x zł
x * 1,75=1 * 9,80
x=5,6
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-05T16:50:55+01:00
X - cena kilograma

1,75 x = 9,8 /:1,75
x = 5,6

Kilogram winogron kosztuje 5,60 zł.;)
1 5 1