Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-05T23:13:00+01:00
Pewnego pięknego wieczoru Ola odwiedziła swoją najlepsza przyjaciółkę Paulinę. Ufały sobie bez granicznie. Kochały oglądać telewizję, lecz tego cudownego zakończenia dnia wolały wybrać się na spacer. Trwał on bardzo długo. Ola była bez pamięci zakochana w pewnym chłopaku, lecz przeznaczenie nie pozwalało jej z nim być, a zapomnieć o nim tym bardziej. Zadzwoniły do niego i umówiły się na wspólne wyjście na korty tenisowe na godzine 20.00 trochę sportu przed snem. Był on niesamowity... Świetnie się bawili. Jednak po powrocie do domu zrozumiała, że z tego nic nie będzie, gdzyż to jest jej kuzyn ... Już próbowała pogodzić się z tym faktem, gdy przypomniał się jej jego delikatny, lecz jakże niezwykły uśmiech. Nie mogła o nim zapomnieć nawet jej najbliższa przyjaciółka nie umiała jej pomóc. Postanowiły pójść do sklepu i kupić coś do jedzenia by przyćmić ból, ale to nie pomogło. Z czasem po setkach sekund, paredziesiesięciu minutach i godzinach oddaliły się w głeboki sen. Tak oto spędziły niezapomniany wieczór bez telewizora.
1 5 1
2010-02-05T23:19:38+01:00
Pewnego słonecznego dnia,gdy dziesięcioletnia dziewczynka imieniem Zuzia wstała rano i szykowała się do szkoły ,opowiadała swojemu młodszemu braciszkowi Wojtusiowi o swoim śnie. Śniła jej się rodzina, która bawiła się , grała w różne gry ,a każdy członek rodzinki miał usmiech na twarzy.Zaskoczyło ja to że w pokoju nie mieli oni telewizora,dziewczynce wydawało się że każdy powienien mieć telewizor, ponieważ można oglądać w nim różne bajki i filmy.
W tym momencie usłyszała to mama Zuzy i Wojtusia i wytłumaczyła im ,że telewizja to nie wszystko i że można się świetnie bawić bez telewizji.Cała rodzina wraz z tatą zadecydowali że co kilka dni będą mieli wieczór bez telwizji. Wszystkim się to bardzo spodobało. Wiele dzisiejszych dzieci powinno spróbowac spędzić wieczór na spacerze z psem lub z rodzicami i rodzeństwem bądź grać w rózne gry i zabawy z całą rodzinką.;)
2 3 2