Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-10-08T15:59:52+02:00
2 kg + 3 kg = 5 kg
5 kg - 18 zł
1 kg - x zł
x = (18 * 1) : 5 = 18 : 5 = 3,6 zł
Odp. 1 kg winogrona kosztuje 3,6 zł.
2009-10-08T16:06:22+02:00
3kg + 2kg = 5
5 kg - 18 zł
1 kg - x zł
x = (18 * 1) : 5 = 18 : 5 = 3,6
2009-10-08T18:33:44+02:00