Odpowiedzi

2010-02-06T17:57:37+01:00

W przyszłości chciałabym być adwokatem lub weterynarzem. Są to dwa zawody, które mi się bardzo podobają. Chciałabym być adwokatem, ponieważ interesuję się prawem. Jest to ciekawy i ambitny zawód. Lubię pomagać ludziom. Moja ciocia i wujek są adwokatami. A weterynarzem chcę zostać ponieważ kocham wszystkie zwierzeta. Lubię biologię, a zwłaszcza anatomie. Interesuję się przyrodą i zwierzętami. Lubię opiekować się zwierzętami i im pomagać. W przyszłości chciałabym otworzyć własną klinike. Mimo iż te zawody bardzo się od siebie różnią to jednak oba są ciekawe. Jeszcze się nie zdecydowałam, który zawód wybiorę. W obu z nich bede pomagać tym, którzy będą tego potrzebować.
3 2 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T18:02:24+01:00
Przyszlosc to stwierdzenie dalekie do naszej ,,terazniejszosci''
gdy ktos sie nas pyta co chcemy robic za 15 20 tal zawsze pada jednoznaczna odpowiedz nie wiem.Ale kiedys w naszym zyciu ta opowiedz sie skonczy i bedziemy musieli sami zadecydowac jakie liceum wybrac gdzie isc dalej.
Jednym z moich marzen jest zostac nauczycielem jest to praca satysfankujaca mnie poniewaz lubie prace z dziecimi i mlodzieza mom poczucie tego ze ja tez moge kogos czegos nauczyc.Ale drugim mym planem jest zostac sedzia wiem ze do tego trzeba sie duzo uczyc i bys sprawiedliwym ale ja talkie cechy w sobie znalazlam i mam nadzieje ze sie to spelni chcialabym aby ludzie na tym swieci doswiadczyli sprawiedliwosci i ja bym tego pilnowala,
wiem ze plany i marzenia nie zawsze sie spelniaja ale jesli sie czegos mocno pragnie i dązy sie do tego to napewno sie swoj cel osiagnie.i pamietajmy jedno ze nie wzne co nam inni mowia warzne jest to co my sami chcemy.Marzenia sie spelniaj jesi sie tylko tego chce.
2 3 2
2010-02-06T23:49:28+01:00
Za 15 lat chciałbym być dyrektorem od spraw marketingowych. Jest to zawód, który mi się bardzo podoba. Chciałbym być dyrektorem, ponieważ lubię decydować o różnych ważnych sprawach. Jest to ciekawy i ambitny zawód. Mój tata jest dyrektorem we własnej firmie i to on jest dla mnie autorytetem. W przyszłości chciałbym mieć własną firmę i zarządzać nią tak jak mój tata. Od lat uczę się pilnie tak aby kiedyś stanąć na szczeblu władzy tak jak moi rodzice. To jest dla mnie ważne i będę się starał do tego dążyć.
2 5 2