Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T19:29:06+01:00
Z-cena zeszytu
6z+1=4z+4/ -4z-1
2z=3/:2
z=1,5
odp. zeszyt kosztuje 1,50