Odpowiedzi

2010-02-06T21:17:28+01:00
Ostatnio byłam świadkiem pewnej sytuacji. Małe diziecko, które miało okokło trzech lat robiło scenęswojej mamie na środku ulicy. Wydaje mi się, że nie chciała kupic mu samochodzika. Dziewczynce wydawało się, że gra pierwsze skrzypce i może wszystko. Zrzuciła maskęniewiniontka i krzyczała z całej siły. Mama starał sięwytłumaczyc mu, aby weszła w jej rolę, lecz ta nie słuchała. Odegrała tylko komedię i doprowadziło to do zakupu zabawki.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-06T21:29:21+01:00
Pewnego dnia zakochana para, Weronika i jej chłopak postanowili , że wezmą ślub. Po fakcie, gdy już byli małżeństwem okazało się, że wejście w rolę żony nie jest takie proste. Pojawiły się między nimi nieporozumienia. Oboje chcieli grać pierwsze skrzypce w związku, co kończyło się kłutniami, jednak to był dopiero początek. Pewnego razu przyłapała męża na kolacji w wytwornej restauracji z jakąś lalunią. Niewiele się zastanawiając weszła do środka i zrobiła mu scenę. Mąż wtedy zrzuciłmaskę i pokazał swoje prawdziwe oblicze, potrząsając agresywnie żoną. Kobieta, z którąprzyłapała męża najwyraźniej nie potrafiła siępostawić na miejscu jego żony i odegrała komedię, uporczywie przekonując,że oni mieli tylko spotkanie służbowe.
2010-02-06T21:33:15+01:00
Ostatnio, na ulicy, przy wszystkich ludziach, chłopak zaczął mi robić sceny. O to, że niby ja gram pierwsze skrzypce w związku i on nie ma prawa głosu. Zdziwił mnie tym zachowaniem, zawsze był spokojny i cichy, a tu taka zmiana. Wydaje mi się jednak, że był taki od początku, tylko teraz zrzucił maskę. Doskonale wszedł w rolę grzecznego, uległego chłopca. Szkoda, myślałam, że razem byliśmy naprawdę szczęśliwi. Wiem teraz, że on tylko odgrywał jakąś komedię, nie rozumiem, założył się z kimś ? No to chyba przegrał, nie zamierzam dłużej ciągnąć tego chorego związku.