Odpowiedzi

2010-02-07T19:06:05+01:00
Poniedziałek 08.02.2010

Dzisiaj rozpoczyna się nowy tydzień. Znowu szkoła, nauka, nauka… Nie daje rady! Dlaczego nie mamy wakacji pół roku, a szkoły drugie pół? Ja już wiem, co robiłbym w tzw. wolnym czasie. Hmm… Oj wiem…
Uwielbiam piłkę nożną. Może moglibyśmy pograć na zastępstwie z polaka, zamiast wkuwać jakieś tam przypadki. Moi kumple myślą podobnie, tylko nie chcą się narażać polonistce i dyrektorce. Co mi tam, czy to coś złego, że lubię sport. Wszyscy przecież wiedzą, że sport to zdrowie.
Właśnie słucham świetnej muzyki. Ta melodia łatwo wpada w ucho, dlatego później cały dzień nucę ją pod nosem. Ostatnio szedłem ulicą i nuciłem piosenkę. Marek, mój kumpel z klasy, pędził za mną i wołał, abym na niego zaczekał. Ja podskakiwałam w rytm muzyki i zupełnie nie słyszałem nawoływań Marka. Ten obraził się na mnie. Czy to moja wina, że muzyka jest moją pasją i ciągle chodzę ze słuchawkami na uszach….?
Ciekawe jak wrócę ze szkoły, pewnie jak zwykle nie będę miał czasu usiąść do komputera. Bo i kiedy, gdy zadają nam tyle, że człowiekowi zaledwie trzy godzinki zostaną na odpoczynek przy kompie. I jak tu zagrać w jakąś konkretną grę, to wymaga czasu… Czy moja trzecia pasja, też realizowana musi byś z wielkim trudem? Kiedy będą wakacje…?

2010-02-07T19:13:42+01:00
Drogi Pamiętniku! 07.02.2010r.
Dziś jest mój szczęśliwy dzień! Robiłem tylko to co chiałem. Gdy tylko się obudziłem wiedziałem ze ten dzień będzie udany. Ok. godziny 10 poszedłem pograć na komputerze. Grałem aż do 12 i o dziwo moja mama nie zwróciła mi uwagi że tak długo siedzę. Później wyszedłem na dwór pograć z chłopakami w piłkę. Graliśmy tylko do 14 bo później musieliśmy iść na obiad. Po obiedzie znowu sie spotkaliśmy i ponownie graliśmy. Około godziny 17 poszedłem do domu. Słuchałem muzyki. Po jakiejś godzince poszedłem do mamy spytać jej czemu dzis mi na wszystko pozwala. Powiedziała że raz na jakiś czas powinienem robić tylko to co chcę. Wesoły poszedłem na komputer i grałem do późnego wieczoru.
To był najwspanialszy dzień w moim życiu!!