Odpowiedzi

  • ags
  • Rozwiązujący
2009-04-11T08:26:25+02:00
To nie jest rozwiązanie, możesz zgłosić o usunięcie mojej odpowiedzi.

"mama kupiila 1,5kg jablek(...)
Mama zaplacila15zl za calosc"
z tego wynika, że kg kosztuje 10 zł.

ale potem piszesz:
"wiedzac ze jedno kgkosztuje 4 zl"

O.O nie bardzo wiem o co Ci chodzi. :)