Odpowiedzi

2010-02-08T18:31:09+01:00
48zł - 18zł =30zł
30zł:2=15 zł 15zł + 18zł = 33 zł
odp.: bilet ulgowy kosztuje 15zł no a ten normalny 33 zł.....
11 4 11
2010-02-08T19:51:14+01:00
Normalny-x+18=15+18=33
Ulgowy-x-15
x+x+18=48
2x+18=48
2x=30
1x=15
4 2 4