Odpowiedzi

2010-02-08T19:03:51+01:00
1 i 3/4 = 7/4
7/4 x = 9.80 zł / razy 4

7x = 39.20 zł / : 7
x= 5,6 zł
2010-02-08T19:04:13+01:00
9.80/1.34=5.60-tyle zapłacisz za 1 kg;)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-08T19:04:54+01:00
1¾ inaczej siedem czwartych
9,80 /7 = 1,40 zł
1,40 zł *3 =4.20 zł (to są trzy czwarte)
9,80 - 4,20= 5,60 zł (cena kilograma ) :):)
1 5 1