Odpowiedzi

2010-02-08T19:15:49+01:00
3,40* 7,2 ZŁ + 1,25*4,2zł=24,48+5,25=29,73 zł
4 4 4
2010-02-08T19:17:41+01:00
3,40 kg * 7,20 zł + 1,25 kg * 4,20 zł = 24,48 zł + 5,25 zł = 29,73 zł
Trzeba zapłacic 29,37 zł
4 5 4