Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T11:33:07+01:00
` Dzisiaj gdy wracałam ze szkoły , na końcu mojej ulicy zobaczyłam małego slicznego pieska. Moja babcia zawsze mówiła , żebym uważała na obce psy i najlepiej ich nie głaskała. Lecz on był taki słodki , ze nie mogłam się powstrzymać i powioli do niego podeszłam. Piesek zaczął się łasić i widać było , ze jest głodny , poniewaz był wychudzony. Wyjęłam z mojego plecaka reszte kanapki , której nie zdązyłam dokończyć w szkole , rozwinęłam ją z papierka i oddałam psu. Był on malutki, miał duże czarne oczy , białą sierść i szare uszy.
Na szyji miał czerwoną obrażę , niestety nie było na niej adresu zamieszkania , ani miejsca na telefon do włścicieli pieska.
Postanowiłam wrócic do domu i zapytac się mamy czy mogłabm go wziąść do siebie. Lecz gdy zaczęłam się oddalać piesek zaczął biec za mną . Nie chciałam , zeby tego robił , poniewaz gdyby mi sie nioe udała mamy przykonać , abysmy go wzięli to bym musiała zostawic go na ulicy samego i czekającego na mnie . W tej chwili zrobiło mi się smutno. Pokiwałam do pieska palcem , zeby tutaj został i poczekał , a ja poszłam do domu. Udało mi się namowic mamę , zebyśmy go wzięli . Z początku były problemy , lecz gdy mama zobaczyła jego sliczne oczka od razu sie zgodziła .
2 5 2