Ola kupiła A kg. jabłek po X zł. / kg.
i 3 kg. gruszek o 1 zł. droższy od jabłek / kg.
Ile zapłaciła ?
____________________________________________

zaczęliśmy to robić z panią i to trzeba zrobić :
za jabłka : a razy x .
za gruszki : 3 razy ( x + 1 ) =
i dalej zróbcie sami ; )

1

Odpowiedzi

2010-02-09T14:51:57+01:00
a*x +3(x +1)=ax +3x+3 ityle tak mie wydaje bo nie ma wyrazow podobnych wiec nic nie dasie dalej zrobic