Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-02-09T14:56:39+01:00
5,40*⅔=3,60 zł = cena jabłek

5,40*¾=4,05 = cena za gruszki
1½*3,6=5,4zł = cena za jabłka

5,4zł+4,05zł=9,45zł
ODP : Za zakupy zapłacono 9,45zł

Dasz najjjj na zachete

plisssss
dzieki
1 5 1
2010-02-09T14:59:16+01:00
Gruszki 5,4 zł
Jabłka 2 * 5,4 / 3 = 3,6 zł


3/4 * 5,4 = 4,05 zł

1, 5 * 3,6 = 5,4 zł

4,05 + 5,4 = 9, 45 zł