Odpowiedzi

2010-02-10T20:36:32+01:00
BŁĘDY SOBIE NAJWYŻEJ POPRAWISZ!


Było sobie rodzeństwo jacek i jurek.

jurek był bardziej lubiany.
jacek sie dobrze uczył.
pewnego razu jacek pouczył jurka ze zanim wyjdzie na miasto niech napisze prace domową.
jurek się zdenerwował lubił mścic się na ludziach... a więc myslał ze jak specjalnie bedzie zle sie uczyl zrobi bratu na zlosc...

minelo kilka lat jurek nie zdał kilka razy i cieszyl się bo myslal że jego brat jest smutny ponieważ nikt w klasie go lubił.
lecz wszystko sie zmienilo jacek trafił do liceum dla tych ......(kujonków) i znalazł tam przyjaciół gdy jurek dowiedział sie byl strasznie zły i wyzywał brata od tych których nikt nie lubi... a on na to mówil ze ma więcej więc założyli się (wymyśl oco).
A to było najwazniejsze w ich życiu. ten kto przyprowdzi najwiecej prawdziwych przyjacioł wygra to.

jurek chodził po dawnych przyjaciołach i wszyscy sie od niego odwrócili bo stwierdzili że jest strasznie zły i nie jest warty ich przyjaźni.
zatem jego brat wstawil się z wszystkimi przyjaciółmi i wtedy jego brat powiedział żło jest złem bede juz dobry więc jego dobry braciszek powiedzial ze jesli bedzie dobry zaklad odwolany (i tego czegoś nie dostał nikt) i wszyscy byli dobrzy i było szcześliwie!

CHOCOadi

uprzedzam że to praca moja własna i pozwalam tylko wykorzystywać ją tej jednej osobie czyli autorce pytania. !!!

nikt w szkole sie nie domysli bo to praca amatorska i nie znana! i pod żadnym pozorem w sql nie czytaj tych w nawiasie :P