Odpowiedzi

2010-02-09T18:03:28+01:00
Bronisław Maria Karol Komorowski (ur. 4 czerwca 1952 w Obornikach Śląskich) – polski polityk, poseł na Sejm RP I, II, III, IV, V i VI kadencji, były minister obrony narodowej, wicemarszałek Sejmu V kadencji, od 2007 Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencji. Z wykształcenia historyk.


Radosław (Radek) Tomasz Sikorski (ur. 23 lutego 1963 w Bydgoszczy) – polski polityk, politolog, dziennikarz, minister obrony narodowej w latach 2005–2007 w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, senator VI kadencji, poseł VI kadencji, od 2007 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska, od 1 stycznia 2010 również przewodniczący Komitetu do Spraw Europejskich.

Najlepsza Odpowiedź!
2010-02-09T18:10:49+01:00
Bronisław Maria Karol Komorowski (ur. 4 czerwca 1952 w Obornikach Śląskich) – polski polityk, poseł na Sejm RP I, II, III, IV, V i VI kadencji, były minister obrony narodowej, wicemarszałek Sejmu V kadencji, od 2007 Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencji. Z wykształcenia historyk.

Radosław Sikorski (ur. 23 lutego 1963 w Bydgoszczy) – polityk, politolog, dziennikarz, minister obrony narodowej w latach 2005–2007 w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, senator VI kadencji, poseł VI kadencji, od 2007 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska, od 1 stycznia 2010 również przewodniczący Komitetu do Spraw Europejskich.
  • Użytkownik Zadane
2010-02-09T22:18:34+01:00
Radosław Sikorski (ur. 23 lutego 1963 w Bydgoszczy) – polski polityk, politolog, dziennikarz, minister obrony narodowej w latach 2005–2007 w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego, senator VI kadencji, poseł VI kadencji, od 2007 minister spraw zagranicznych w rządzie Donalda Tuska, od 1 stycznia 2010 również przewodniczący Komitetu do Spraw Europejskich.



Bronisław Komorowski (ur. 4 czerwca 1952 w Obornikach Śląskich) – polski polityk, poseł na Sejm RP I, II, III, IV, V i VI kadencji, były minister obrony narodowej, wicemarszałek Sejmu V kadencji, od 2007 Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencji. Z wykształcenia historyk.